Přeskočit na obsah

Spouštíme registraci! Letos dříve a s několika novinkami

Je to tady, přátelé: registrace na další ročník Noci tuleních pásů (tentokrát s přílepkem 2024) je spuštěna. Letos se nám to povedlo o trochu dříve než v minulých letech, ale byli bychom rádi, aby se to stalo pravidlem.

Do startu lednové Noci tuleních pásů 2024 sice ještě pár měsíců zbývá, jenže ani se nenadějeme, bude to tady. Těšíme se jako každý rok, letos ale přicházíme i s jednou praktickou změnou a to právě stran registrace.

Naše včasné otevření registrace má za cíl vám nejen ukázat, že se další Noci nemůžeme dočkat, ale také vás chceme motivovat k tomu, abyste nám dali o své účasti vědět co možná nejdříve. S naplněnou startovkou v dostatečném předstihu se totiž mnohem lépe plánuje, objednávají koláčky, guláše i zajišťuje vše ostatní.

Čím dříve, tím levněji

Nově jsme se proto rozhodli nastavit odměnu pro ty, kdo se registrují včas a usnadní nám organizaci. Startovné dělíme do tří cenových pásem. Je jen na vás, kdy se rozhodnete přihlásit a kolik zaplatíte. My ale budeme moc rádi, když to bude co nejdříve. Kolik tedy letos NTP stojí?

  • od 23. 10. do 30. 11. 2023 zaplatíte 1 900 Kč za dvojici
  • od 1. 12. do 31. 12. 2023 vás start přijde na 2 500 Kč za dvojici
  • od 1. 1. – 17. 1. 2024 to už bude 3 500 Kč za dvojici

Samozřejmě, stejně jako loni si Noc tuleních pásů můžete pořídit i ve zvýhodněném balíčku se SkialpujFESTem, kde cena lístků poskakuje směrem vzhůru ve stejných datech, jako v případě startovného.