Buď v obraze

Milí sportovci, highlight Vašeho zimního kalendáře samozřejmě bude! Můžete si rovnou zvýraznit datum 23.1.2021 a zkontrolovat výbavu uloženou ve sklepě. NOC TULENÍCH PÁSŮ 2021 se odehraje ve stejném stylu jako poslední roky, nechystáme žádnou zásadní změnu, ale pojedeme ve vyzkoušených kolejích. Trasa by samozřejmě měla být ta původní, se stoupáním...

Najdete se na setřihu fotek, pořízených především kolem občerstvovačky u chaty Dakota? :) Děkujeme dobrovolníkům za pomoc a propagaci!

Mezi finishery letošního ročníku byli nejen závoďáci, ale i novináři a začátečníci a jejich kritické pohledy nás rozhodně zajímají! Pokud i Vás, tak mrkněte na jejich články a další nám klidně posílejte ;)

A je to tady dámy a pánové! Dušan, náš dvorní kameraman opět posbíral a střihnul parádní záběry z noci, kdy Krkonoše ovládli skialpinisti, z NOCI TULENÍCH PÁSŮ 2020! Přejeme příjemnou zábavu.

Sice na poslední chvíli, ale přece se nám podařilo přilákat celostátní televizi a dostat tak naši akci a krásný sport do vysílání ČT. Letos sport v regionech, příště hlavní zprávy! Na reportáž se můžete mrknout v archivu na odkazu níže:

Na co jste všichni dlouho čekali? Kromě toho až budete moct po večírku opět řídit? Samozřejmě výsledkovka, jak celková v odkazu níže, tak i kompletní online v záložce výsledky, je připravená pro Vaše tréninkové deníky. Doplnit ho můžete i fotkou z NOCI TULENCÍH PÁSŮ 2020.

Konec čekání a nervozního přešlapování! Díky usilovnému jednání a vstřícnosti skiareálu i KRNAPu se nám navzdory (nebo kvůli) počasí povedlo připravit náhradní trasu podobných parametrů jako byla ta původní. Čeká na Vás 3x výstup a sjezd, dohromady 12,5km a 800m stoupání.

Parkování

16.01.2020

Sportovci, pokud do Pece přijede až v sobotu a nemáte zajištěné ubytování, kde můžete zaparkovat, mrkněte na naši mapku (směr parkování vyznačen červenou barvou). Pro závodníky bude vyhrazené parkování na příjezdové silnici z Úpy do Pece. Parkovat bude možné podélně na pravém okraji silnice směrem do Úpy. Pokud tedy nemáte zajištěné jiné parkování,...

Máme pro Vás dobrou a dobrou zprávu sportovci! Ta první je, že sobotní NTP se určitě poběží a druhá, že povede po náhradní trase, takže to nebude stejné jako loni. :)