Buď v obraze

Facebook NTP

04.03.2018

Věříme, že už jste ho všichni navštívili, ale pokud ne, určitě ho začněte sledovat! Protože nejnovější zprávy, fotky z průběhu, přírav i zákulisí najdete právě tam.

Vzhlem k počtu účastníků proběhla nutná úprava níže uvedeného programu. Věnujte proto prosím trochu času jeho nastudování. Zásadní změnou je přesunutí výkladu tratí na Klondike na 16:00 a změna místa startu, to znamená, že start a cíl není na stejném místě!

Startovní listiny jsou uzavřeny a zkontrolovat si je můžete zde. Jen ten, kdo má přidělené startovní číslo bude 20.1. startovat. Další registrace už nejsou možné, ani na místě ani na krátkou trasu. Startovní čísla jdou do tisku i s Vašimi jmény a nálepky pro každého, už jsou nachystané :).

Sportovci, děkujeme Vám za nečekaně velký zájem o účast na Noc Tuleních pásů 2018! Ten byl v posledních dnech takový, že jsme museli registraci předčasně ukončit. Sledujte i dál náš fb a aktuality, kdyby se nějaká místa ještě uvolnila ;)
Děkujeme za pochopení!

Sportovci, s registracemi se v posledních dnech doslova roztrhl pytel, jenže ten s čelenkami není bezedný a proto zítra 6.1. o sobotní půlnoci ukončujeme online registraci! Kdo ještě váhá, nechť to rozsekne.