Buď v obraze

NTP 2022

09.09.2021

Přátelé, dámy a pánové, skialpinisti všech kategorií, pevně věříme že "letošní" ročník NTP už proběhne tak, jak jste zvyklí. Nebo alespoň s co nejmenším Covidovým omezením. Zatím vše připravujeme jako by se nic nedělo a v sobotu 22.1.2022 proběhne Noc tuleních pásů i s pořádným večírkem!

Ahoj kamarádi, kamarádky a všichni příznivci NTP. Za tým pořadatelů Vám přejeme, ať prožijete letošní rok mnohem lépe než ten předchozí. Všechna ostatní přání už jste letos mnohokrát slyšeli ze všech světových stran.

ano, registrace dnes bohužel nezačíná a je odložena na neurčito. Zatím nebudeme vzhledem k nejasné situaci nic slibovat, ale pokud bude situace příznivá, rádi bychom jí spustili hned po novém roce. Dáme Vám vědět!

...ano, rádi bychom Vám toho tolik řekli, ale v tuhle chvíli si nejsme vůbec ničím jistí. Tedy ano, registrace určitě 1. prosince jako obvykle nezačne. Připravujeme vše tak, jako by se náš závod měl v lednu normálně uskutečnit, ale ve vzduchu je tolik proměnných, že to může dopadnout všelijak. Nebudeme Vám proto teď radši nic slibovat a musíme...

Milí sportovci, highlight Vašeho zimního kalendáře samozřejmě bude! Můžete si rovnou zvýraznit datum 23.1.2021 a zkontrolovat výbavu uloženou ve sklepě. NOC TULENÍCH PÁSŮ 2021 se odehraje ve stejném stylu jako poslední roky, nechystáme žádnou zásadní změnu, ale pojedeme ve vyzkoušených kolejích. Trasa by samozřejmě měla být ta původní, se stoupáním...

Najdete se na setřihu fotek, pořízených především kolem občerstvovačky u chaty Dakota? :) Děkujeme dobrovolníkům za pomoc a propagaci!

Mezi finishery letošního ročníku byli nejen závoďáci, ale i novináři a začátečníci a jejich kritické pohledy nás rozhodně zajímají! Pokud i Vás, tak mrkněte na jejich články a další nám klidně posílejte ;)

A je to tady dámy a pánové! Dušan, náš dvorní kameraman opět posbíral a střihnul parádní záběry z noci, kdy Krkonoše ovládli skialpinisti, z NOCI TULENÍCH PÁSŮ 2020! Přejeme příjemnou zábavu.

Sice na poslední chvíli, ale přece se nám podařilo přilákat celostátní televizi a dostat tak naši akci a krásný sport do vysílání ČT. Letos sport v regionech, příště hlavní zprávy! Na reportáž se můžete mrknout v archivu na odkazu níže:

Na co jste všichni dlouho čekali? Kromě toho až budete moct po večírku opět řídit? Samozřejmě výsledkovka, jak celková v odkazu níže, tak i kompletní online v záložce výsledky, je připravená pro Vaše tréninkové deníky. Doplnit ho můžete i fotkou z NOCI TULENCÍH PÁSŮ 2020.