Buď v obraze

Starý dobrý závod, nové barvy - nové čelenky! Tuhle čelenku letos najde každý závodník ve své startovní tašce :)

Ano přátelé, termín příští Noci tuleníh pásů je 19.1.2019! Teď ale ještě ladíme spoustu věcí, včetně stránek, protože budou opět nějaké změny. Propozice a pravdila NTP 2019 tedy budou ještě průběžně doplňovány.

Facebook NTP

04.03.2018

Věříme, že už jste ho všichni navštívili, ale pokud ne, určitě ho začněte sledovat! Protože nejnovější zprávy, fotky z průběhu, přírav i zákulisí najdete právě tam.

Vzhlem k počtu účastníků proběhla nutná úprava níže uvedeného programu. Věnujte proto prosím trochu času jeho nastudování. Zásadní změnou je přesunutí výkladu tratí na Klondike na 16:00 a změna místa startu, to znamená, že start a cíl není na stejném místě!

Startovní listiny jsou uzavřeny a zkontrolovat si je můžete zde. Jen ten, kdo má přidělené startovní číslo bude 20.1. startovat. Další registrace už nejsou možné, ani na místě ani na krátkou trasu. Startovní čísla jdou do tisku i s Vašimi jmény a nálepky pro každého, už jsou nachystané :).

Sportovci, děkujeme Vám za nečekaně velký zájem o účast na Noc Tuleních pásů 2018! Ten byl v posledních dnech takový, že jsme museli registraci předčasně ukončit. Sledujte i dál náš fb a aktuality, kdyby se nějaká místa ještě uvolnila ;)
Děkujeme za pochopení!

Sportovci, s registracemi se v posledních dnech doslova roztrhl pytel, jenže ten s čelenkami není bezedný a proto zítra 6.1. o sobotní půlnoci ukončujeme online registraci! Kdo ještě váhá, nechť to rozsekne.