Aktuálně z Pece

Vážení účastnici NTP 22, ze zřejmých důvodů jsme přesunuli Noc teleních pásů na pozdější termín 19.3.2022. Při velikosti naší akce je potřeba sladit dohromady větší počet proměnných, proto jsme zvolili takto pozdní termín. Za komplikace se omlouváme, ale závod chceme uspořádat se vší parádou a proto si raději počkáme. A co s Vaší registrací?

Špatná zpráva ‼️ Náš optimismus byl předčasný! 14. ročník Noci tuleních pásů bohužel nemůžeme uskutečnit v plánovaném termínu 22. ledna 2022.Dobrá zpráva je, že po složitějších jednáních se nám podařilo najít náhradní termín: 19. března 2022 !

Pokud jste se účastnili aktivně loňské letní olympiády, tak už jste zvyklí. Pokud pasivně u televize, tak jste si jistě všimli poněkud úsměvného označení TOKYO 2020. Bohužel i my jsme v podobné situaci a pamětní dárek připravený na loňský ročník musíme převést do toho letošního i se špatným, původním termínem NTP 21.

Dámy a pánové, skialpinisté, v tuto chvíli bohužel není jasné jaká omezení budou platit po skončení těch aktuálních, tedy od zítra. Celé znění současných opatření naleznete zde. Proto zítra otevřeme registraci pro 200 týmů, jak bylo slíbeno a budeme věřit, že nová omezení budou benevolentnější abychom to mohli v Peci pořádně rozjet. Pokud ne,...

Ahoj skialpinisté, kamarádi a kamarádky, VŠE nejlepší do roku 2022, mnoho zdraví a snad i trochu štěstí Vám přeje tým NTP.

Přátelé, sportovci, skialpinisté, včera většina z Vás obdržela email od pořadatelů Skialpuj Festu (www.skialpujfest.cz) s pozvánkou k přednostní výhodné registraci na NTP. Musíme z naší strany upřesnit, že jde o omezený počet registrací, které je možné koupit ve zvýhodněné ceně vícedenního festivalu. Nejde však o přednostní přístup do standardní...

Děje se, co se děje a my proto raději posuneme termín registrace. Pevně věříme, že závod proběhne jak se patří, ale pro jistotu, než abychom od Vás teď v nejistotě vybírali peníze, raději odložíme termín registrace. Otevřeme jí až chvíli před závodem a to 3.1.2022 ve 20:00. Děkujeme za pochopení i přízeň, zatím se pořádně rozlyžujte!

NTP 2022

09.09.2021

Přátelé, dámy a pánové, skialpinisti všech kategorií, pevně věříme že "letošní" ročník NTP už proběhne tak, jak jste zvyklí. Nebo alespoň s co nejmenším Covidovým omezením. Zatím vše připravujeme jako by se nic nedělo a v sobotu 22.1.2022 proběhne Noc tuleních pásů i s pořádným večírkem!

Ahoj kamarádi, kamarádky a všichni příznivci NTP. Za tým pořadatelů Vám přejeme, ať prožijete letošní rok mnohem lépe než ten předchozí. Všechna ostatní přání už jste letos mnohokrát slyšeli ze všech světových stran.

ano, registrace dnes bohužel nezačíná a je odložena na neurčito. Zatím nebudeme vzhledem k nejasné situaci nic slibovat, ale pokud bude situace příznivá, rádi bychom jí spustili hned po novém roce. Dáme Vám vědět!