Buď v obraze

Najdete se na setřihu fotek, pořízených především kolem občerstvovačky u chaty Dakota? :) Děkujeme dobrovolníkům za pomoc a propagaci!

Mezi finishery letošního ročníku byli nejen závoďáci, ale i novináři a začátečníci a jejich kritické pohledy nás rozhodně zajímají! Pokud i Vás, tak mrkněte na jejich články a další nám klidně posílejte ;)

A je to tady dámy a pánové! Dušan, náš dvorní kameraman opět posbíral a střihnul parádní záběry z noci, kdy Krkonoše ovládli skialpinisti, z NOCI TULENÍCH PÁSŮ 2020! Přejeme příjemnou zábavu.

Sice na poslední chvíli, ale přece se nám podařilo přilákat celostátní televizi a dostat tak naši akci a krásný sport do vysílání ČT. Letos sport v regionech, příště hlavní zprávy! Na reportáž se můžete mrknout v archivu na odkazu níže:

Na co jste všichni dlouho čekali? Kromě toho až budete moct po večírku opět řídit? Samozřejmě výsledkovka, jak celková v odkazu níže, tak i kompletní online v záložce výsledky, je připravená pro Vaše tréninkové deníky. Doplnit ho můžete i fotkou z NOCI TULENCÍH PÁSŮ 2020.

Konec čekání a nervozního přešlapování! Díky usilovnému jednání a vstřícnosti skiareálu i KRNAPu se nám navzdory (nebo kvůli) počasí povedlo připravit náhradní trasu podobných parametrů jako byla ta původní. Čeká na Vás 3x výstup a sjezd, dohromady 12,5km a 800m stoupání.

Parkování

16.01.2020

Sportovci, pokud do Pece přijede až v sobotu a nemáte zajištěné ubytování, kde můžete zaparkovat, mrkněte na naši mapku (směr parkování vyznačen červenou barvou). Pro závodníky bude vyhrazené parkování na příjezdové silnici z Úpy do Pece. Parkovat bude možné podélně na pravém okraji silnice směrem do Úpy. Pokud tedy nemáte zajištěné jiné parkování,...

Máme pro Vás dobrou a dobrou zprávu sportovci! Ta první je, že sobotní NTP se určitě poběží a druhá, že povede po náhradní trase, takže to nebude stejné jako loni. :)

Pokud se z nějakého důvodu nemůžete závodu zúčastnit, můžete samozřejmě svoji registraci přenechat kamarádům, ALE, veškeré změny ve startovce budeme provádět až při sobotní registraci. Nikdo ze závodníků nesmí startovat pod cizím jménem a proto Vám údaje přepíšeme při vyzvednutí startovního čísla, z organizačních důvodů nejsou změny v těchto dnech...