Změna termínu NTP 22

10.01.2022

Špatná zpráva ‼️ Náš optimismus byl předčasný! 14. ročník Noci tuleních pásů bohužel nemůžeme uskutečnit v plánovaném termínu 22. ledna 2022.Dobrá zpráva je, že po složitějších jednáních se nám podařilo najít náhradní termín: 19. března 2022 !

Píšeme to hrozně neradi, bohužel počasí i současný vývoj pandemie nám nedává na výběr: Noc tuleních pásů i souběžný SkialpujFEST bude přesunut na nový termín.

Důvodů pro změnu termínu je hned několik:

  • Současný vývoj pandemie s mutací omicron už dnes umožňuje uspořádat obě akce jen s velkými omezeními.
  • Vládní opatření se v následujících dnech rozhodně neuvolní, spíše naopak. V polovině tohoto týdne se předpokládá jejich zpřísnění.
  • V Peci pod Sněžkou je sněhová situace sice lepší než na přelomu roku, sněhu ale stále není dostatek, abychom dokázali Noc tuleních pásů vést po její klasické trati.
  • Nudná sjezdovková RALLY s vyhlášením na sněhu a místo divoké afterpatry se suchým rohlíkem v ruce, rozhodně není styl, jak chceme NTP pořádat.
  • Závěrečná afterparty v rouškách? Nene, my vás chceme vidět a společně se bavit.

Zkrátka a jednoduše: kdo něco pořádal, ví, co všechno to obnáší. Sice velmi neradi, ale rozhodli jsme se pro tuto variantu, protože pořádat závod v této chvíli by ovlivnilo jeho podobu víc, než jsme ochotni připustit.

Pokud jste se registrovali do Noci tuleních pásů nebo si koupili vstupenky na SkialpujFEST, během následujících dní vám pošleme e-mail s informacemi, jak dále postupovat. Na výběr bude samozřejmě jak vrácení plného vstupného, tak účast na obou akcích v novém termínu.

Omlouváme se za komplikace, za které však nemůžeme MY. Držte nám, a hlavně sobě, oba palce. Díky.