Převod registrace na nový termín NTP 22

17.01.2022

Vážení účastnici NTP 22, ze zřejmých důvodů jsme přesunuli Noc teleních pásů na pozdější termín 19.3.2022. Při velikosti naší akce je potřeba sladit dohromady větší počet proměnných, proto jsme zvolili takto pozdní termín. Za komplikace se omlouváme, ale závod chceme uspořádat se vší parádou a proto si raději počkáme. A co s Vaší registrací?

Všem již registrovaným dnes přišel e-mail od časoměřičů s instrukcemi jak postupovat v případě, že souhlasíte s převodem registrace na nový termín, ale také v případě že se závodu v novém termínu účastnit nemůžete.

Zkontrolujte prosím svou schránku a odpovězte do 22.1.2022, stačí jedno kliknutí. Poté od 1.2.2022 registraci opět otevřeme pro další zájemce.

Hlasovat je možno vícekrát, platí poslední volba.

Ti z Vás kteří mají startovné zakoupené přes SkialpujFest, budete do startovní listiny zařazeni později a bude Vás kontaktovat samostatně tým pořadatelů festivalu.

V případě nesrovnalostí nebo potřeby něco v registraci změnit pište prosím rovnou na info@sportchallenge.cz či info@novanoctulenichpasu.cz 

Děkujeme za Váš zájem a vidíme se brzy na lyžích.

Tým NTP