NTP 2022 je za námi

05.04.2022

Závodníci, sportovci, výletníci a partneři závodu, Vám všem chceme ještě jednou poděkovat za účast na letošním, již 15. ročníku Noci tuleních pásů. Pravda, ne všechno bylo zcela podle našich představ a bylo třeba trochu improvizace v tomto nešťastném březnovém termínu. Znovu závod vynechat ale nepřicházelo v úvahu a tak jsme rádi, že i přes všechny změny dorazilo na NTP několik stovek startujících. Od startu se opět ostře závodilo mezi českou skialpovou špičkou, na náročné, místy čistě ledové trase však odevzdal maximální výkon úplně každý. Velmi náročné podmínky, jasná úplňková noc a euforie finišujících skialpinistů posunula atmosféru večerních Krkonoš zase správným směrem. Jsme rádi že jste i nám pomohli po té pauze zlepšit náladu, že jste zareagovali na změny a i přes současnou situaci všude kolem zapsali důležité řádky do historie NTP.

Večírek to byl rozhodně důstojný, skialpový závod náročný, spravedlivý a večer povedený! Protože jsme si to užili, rovnou bychom Vás chtěli pozvat na 21. ledna 2023, kdy Pec znovu ožije skialpem, bude klid, pořádná zima, našlapaná muzika a vyrazíme na NOC TULENÍCH PÁSŮ 2023.

Děkujeme ještě jednou partnerům závodu, městu Pec pod Sněžkou, Skiareálu Černá hora - Pec, Musicbaru Klondike, Vám účastníkům a samozřejmě všem dobrovolníkům, kteří nám pomohli a pomáhají organizovat tento jedinečný skialpový večírek!