Video NTP 22

30.03.2022

Přes víkend jste jistě sledovali Bokami, tak si NOC TULENÍCH PÁSŮ 2022 zrekapitulujeme teď, když už se venku nedá nic moc dělat. Video z letošního ročníku je na světě a my Vám všem děkujeme! Tak se usaďte a jdeme na to:...

O co méně sněhu letos bylo, o to více parádních fotek Kuba nasekal! Tak hledejte, vzpomínejte a sdílejte. Fotky ale neřeknou vše, co nevidět Vám samozřejmě naservírujeme i videosestřih.

Najdete se na sestřihu fotek, pořízených především kolem občerstvovačky u chaty Dakota? :) Děkujeme dobrovolníkům za pomoc a propagaci Noci tuleních pásů!

Mezi finishery letošního ročníku byli nejen závoďáci, ale i novináři a začátečníci a jejich kritické pohledy nás rozhodně zajímají! Pokud i Vás, tak mrkněte na jejich články a další nám klidně posílejte ;)

A je to tady dámy a pánové! Dušan, náš dvorní kameraman opět posbíral a střihnul parádní záběry z noci, kdy Krkonoše ovládli skialpinisti, z NOCI TULENÍCH PÁSŮ 2020! Přejeme příjemnou zábavu.

Stejně jako v posledních letech, náš fotograf Jakub Cejpek skvěle vystihnul atmosféru závodu a detailně ho zdokumentoval! Mrkejte ;)

První várka dobrovolných fotek od kamaráda NTP je na světě ;) Pokud se může a chce podělit někdo další, neváhejte nám napsat.

Tak si ten parádní večer pojďme připomenout ještě jednou a rozšiřme ho mezi všechny kamarády :). Děkujeme Vám všem závodníkům i partnerům! Taková byla NOC TULENÍCH PÁSŮ 2019: