Aktuálně z Pece

Sice na poslední chvíli, ale přece se nám podařilo přilákat celostátní televizi a dostat tak naši akci a krásný sport do vysílání ČT. Letos sport v regionech, příště hlavní zprávy! Na reportáž se můžete mrknout v archivu na odkazu níže:

Na co jste všichni dlouho čekali? Kromě toho až budete moct po večírku opět řídit? Samozřejmě výsledkovka, jak celková v odkazu níže, tak i kompletní online v záložce výsledky, je připravená pro Vaše tréninkové deníky. Doplnit ho můžete i fotkou z NOCI TULENCÍH PÁSŮ 2020.

Konec čekání a nervozního přešlapování! Díky usilovnému jednání a vstřícnosti skiareálu i KRNAPu se nám navzdory (nebo kvůli) počasí povedlo připravit náhradní trasu podobných parametrů jako byla ta původní. Čeká na Vás 3x výstup a sjezd, dohromady 12,5km a 800m stoupání.

Parkování

16.01.2020

Sportovci, pokud do Pece přijede až v sobotu a nemáte zajištěné ubytování, kde můžete zaparkovat, mrkněte na naši mapku (směr parkování vyznačen červenou barvou). Pro závodníky bude vyhrazené parkování na příjezdové silnici z Úpy do Pece. Parkovat bude možné podélně na pravém okraji silnice směrem do Úpy. Pokud tedy nemáte zajištěné jiné parkování,...

Máme pro Vás dobrou a dobrou zprávu sportovci! Ta první je, že sobotní NTP se určitě poběží a druhá, že povede po náhradní trase, takže to nebude stejné jako loni. :)

Pokud se z nějakého důvodu nemůžete závodu zúčastnit, můžete samozřejmě svoji registraci přenechat kamarádům, ALE, veškeré změny ve startovce budeme provádět až při sobotní registraci. Nikdo ze závodníků nesmí startovat pod cizím jménem a proto Vám údaje přepíšeme při vyzvednutí startovního čísla, z organizačních důvodů nejsou změny v těchto dnech...

Pokud jste si ještě nevšimli nového loga mezi partnery NOCI TULENÍCH PÁSŮ 2020, tak zpozorněte přátelé! České Adventure Menu totiž pro Vás připravilo napěchované balíky svého expedičního jídla do večerní tomboly! Tyhle malé dobroty jsou ale jen zlomkem toho, co na Vás čeká a to Vám říkám, máte se na co těšit ;)
Navíc po celou dobu sobotní skialpové...

Sportovci, asi sami tušíte, že při současném počasí tak výborné podmínky jako loni mít letos asi nebudeme..
Každý den to ale na trati sledujeme a jak to příští sobotu s trasou bude, Vám dáme včas vědět! Děkujeme za trpělivost ;)

Závodníci pozor, drobná změna! Na letošní Noc Tuleních pásů 2020 bude opět jako doprovodný program připraveno testování skitouringového vybavení Dynafit a Petzl Česko Slovensko ve stánku Rock Point pod sjezdovkou Javor :)
Změnou pro letošní rok ale je, že lyže, pásy ani boty nebude možné půjčit na závod! Testování je možné od 10:00 a vrácení...