Buď v obraze

Tak si ten parádní večer pojďme připomenout ještě jednou a rozšiřme ho mezi všechny kamarády :). Děkujeme Vám všem závodníkům i partnerům! Taková byla NOC TULENÍCH PÁSŮ 2019:

Video teaser

21.01.2019

Našlapané video ze sobotní závodní noci už se chystá! Atmosféru večera ale výrazně dokreslilo i samotné počasí nemyslíte? :)

Sportovci, pokud do Pece přijede až v sobotu a nemáte zajištěné ubytování, kde můžete zaparkovat, mrkněte na naši mapku (směr parkování vyznačen červenou barvou). Pro závodníky bude vyhrazené parkování na příjezdové silnici z Úpy do Pece. Parkovat bude možné podélně na pravém okraji silnice směrem do Úpy. Pokud tedy nemáte zajištěné jiné parkování,...

Sportovci, přinášíme Vám zásadní informace týkající se startu závodu. Oproti loňsku jsou to, kromě čipové časomíry, dvě velké změny. Tou první je zavedení slavnostního průvodu před startem a tou druhou je rozdělení startů do 4 vln.

V Peci jsou dokonalé podmínky, takže to bude škoda, ale pokud Vám to přece jen nevyjde a budete potřebovat změnit nějaké údaje ve své registraci, máte poslední možnost! Do půlnoci 10.1. přijímáme na emailu info@sportchallenge.cz poslední žádosti na úpravu v již existujících registracích. Lze změnit jednoho i oba účastníky, pokud máte náhradu,...

Doufáme, že za dva týdny bude zima jako na Klondiku, ale nás se týká hlavně ten Musicbar Klondike v Peci pod Snězkou, kde je 19.1. zázemí závodu. Co bude proti loňsku jinak?