Buď v obraze

Vzhlem k počtu účastníků proběhla nutná úprava níže uvedeného programu. Věnujte proto prosím trochu času jeho nastudování. Zásadní změnou je přesunutí výkladu tratí na Klondike na 16:00 a změna místa startu, to znamená, že start a cíl není na stejném místě!

Startovní listiny jsou uzavřeny a zkontrolovat si je můžete zde. Jen ten, kdo má přidělené startovní číslo bude 20.1. startovat. Další registrace už nejsou možné, ani na místě ani na krátkou trasu. Startovní čísla jdou do tisku i s Vašimi jmény a nálepky pro každého, už jsou nachystané :).

Sportovci, děkujeme Vám za nečekaně velký zájem o účast na Noc Tuleních pásů 2018! Ten byl v posledních dnech takový, že jsme museli registraci předčasně ukončit. Sledujte i dál náš fb a aktuality, kdyby se nějaká místa ještě uvolnila ;)
Děkujeme za pochopení!

Sportovci, s registracemi se v posledních dnech doslova roztrhl pytel, jenže ten s čelenkami není bezedný a proto zítra 6.1. o sobotní půlnoci ukončujeme online registraci! Kdo ještě váhá, nechť to rozsekne.

Po tříleté pauze se 20.1.2018 opět vrátíme do nočních Krkonoš! Tradiční skialpový závod prošel řadou inovací a přesouvá se do Pece pod Sněžkou. Co ale zůstává beze změny, je pořadatelský tým. Ano, v původní sestavě, ve spojení se silnými partnery pro Vás připravujeme novou NOC TULENÍCH PÁSŮ 2018. Ruku v ruce s tím jde nový web a logo...

Věřte tomu, že větší sadu skialpového vybavení na testování byste hledali marně. Rock Point pro Vás totiž zajistí desítky párů lyží a bot, které si samozřejmě můžete půjčit i na závod. Odborný personál Vám vysvětlí vše, co se týká chlupatých lyží a můžete se také zúčastnit lavinového workshopu.

Každý startující najde ve své tašce originální čelenku NTP! Další hodnotné ceny pak na všechny čekají v tombole :)