Buď v obraze

Pokud se z nějakého důvodu nemůžete závodu zúčastnit, můžete samozřejmě svoji registraci přenechat kamarádům, ALE, veškeré změny ve startovce budeme provádět až při sobotní registraci. Nikdo ze závodníků nesmí startovat pod cizím jménem a proto Vám údaje přepíšeme při vyzvednutí startovního čísla, z organizačních důvodů nejsou změny v těchto dnech...

Pokud jste si ještě nevšimli nového loga mezi partnery NOCI TULENÍCH PÁSŮ 2020, tak zpozorněte přátelé! České Adventure Menu totiž pro Vás připravilo napěchované balíky svého expedičního jídla do večerní tomboly! Tyhle malé dobroty jsou ale jen zlomkem toho, co na Vás čeká a to Vám říkám, máte se na co těšit ;)
Navíc po celou dobu sobotní skialpové...

Sportovci, asi sami tušíte, že při současném počasí tak výborné podmínky jako loni mít letos asi nebudeme..
Každý den to ale na trati sledujeme a jak to příští sobotu s trasou bude, Vám dáme včas vědět! Děkujeme za trpělivost ;)

Závodníci pozor, drobná změna! Na letošní Noc Tuleních pásů 2020 bude opět jako doprovodný program připraveno testování skitouringového vybavení Dynafit a Petzl Česko Slovensko ve stánku Rock Point pod sjezdovkou Javor :)
Změnou pro letošní rok ale je, že lyže, pásy ani boty nebude možné půjčit na závod! Testování je možné od 10:00 a vrácení...

Protože v prvním, extrémně rychle vyprodaném, termínu registrace se objevila řada zdvojených jmen a chyb, otevřeme pro Vás ještě druhé kolo! Za týden, až se vytřídí i nezaplacené přihlášky bude možnost poprat se o zbývající místa, jejichž počet bude znám až před otevřením registrace. Tak tedy 15. 12. 2019 ve 20:00 buďte připraveni! Sledujte...

Krátká videoupoutávka by Vás mohla naladit na to, kam vyrazit třetí lednovou sobotu :) Mrkněte a sdílejte naši pozvánku na NOC TULENÍCH PÁSŮ 2020. Registrace začíná už 1. 12. 2019.

Vám určitě na trati, ale nám díky firmě Meva i v cíli! Nejen pro naše dobrovolníky vydávající čaj a koláčky, ale i pro Vás, aby jste se mohli zdržet v cílovém prostoru o něco déle, budou k dispozici plynová topidla, která si samo můžete pořídit i na dvoji akci nebo zahradu na www.mevagasproducts.com Děkujeme!

Už víš, co si z letošní NTP určitě odneseš a doma se v tom ukážeš? Stylová sportovní čepička pod helmu nebo jen tak na skialp, kolo, běhání či na ples, bude čekat na každého startujícího. Tento kousek byl poprvné na loňském Sella Ronda skimaratonu a teď v jedinečném designu konečně i v ČR!

Pamětní mediale pro každého, kdo dokončí NOC TULENÍCH PÁSŮ! V cíli na Vás bude čekat malá ale poctivá kovová medaile a až se Vaše sbírka rozroste o několik ročníků, snadno je od sebe rozeznáte, protože budou barevně odlišné :)

Kvapem se nám blíží 1. prosinec a to je datum, kdy otevíráme registraci! Loni se po startovních číslech doslova zaprášilo, takže buďte připaveni ve 20:00 u Vaších klávesnic, ať si můžete užít jedinečnou atmosféru NTP! Letošní kapacita je 225 dvojic, tedy 450 osob poběží 18.1.2020 NOC TULENÍCH PÁSŮ.