Buď v obraze

Doufáme, že za dva týdny bude zima jako na Klondiku, ale nás se týká hlavně ten Musicbar Klondike v Peci pod Snězkou, kde je 19.1. zázemí závodu. Co bude proti loňsku jinak?

Jirka Pleskač (Zakladatel a ředitel závodu): "Jsem rád za to, že můžeme udělat náš největší skialpový závod v Krkonošském národním parku. Je těžký tím, že je v noci. Nemůžeme ho ale udělat těžký tím, že by vedl obtížnými místy. Tam většinou zimuje tetřívek. Vzbudí ho i jeden lyžař. My a doufám, že ani ostatní skialpoví nadšenci, ho budit...

Ano dámy a pánové je a bude plno!!
Znáte jiný český skitouringový závod, který se vyprodá za méně než 48 hodin? :)
Až pročistíme a seřadíme startovku, dáme Vám vědět jaký bude další postup. Děkujeme!

Neváhejte!

02.12.2018

Neváhejte, jestli máte zájem zaběhnout si NOC TULENÍCH PÁSŮ 2019, tak zbývá jen posledních několik startovních míst! Ještě neuplynulo ani 48 hodin od spuštění registrace a zbývá místo pro poslední 4 dvojice!

Starý dobrý závod, nové barvy - nové čelenky! Tuhle čelenku letos najde každý závodník ve své startovní tašce :)

Ano přátelé, termín příští Noci tuleních pásů je 19.1.2019! Teď ale ještě ladíme spoustu věcí, včetně stránek, protože budou opět nějaké změny. Propozice a pravdila NTP 2019 tedy budou ještě průběžně doplňovány.

Facebook NTP

04.03.2018

Věříme, že už jste ho všichni navštívili, ale pokud ne, určitě ho začněte sledovat! Protože nejnovější zprávy, fotky z průběhu, příprav i zákulisí najdete právě tam.